O spoločnosti

Víta Vás spoločnosť Sky Way Capital

S potešením Vám oznamujeme, že sme odštartovali našu činnosť v rámci úzkej a plodnej spolupráce s obchodnou skupinou SkyWay.

Našou hlavnou úlohou je prínos financií pre budovanie projektu SkyWay pre čo najskoršie uvedenie tohto inovatívneho dopravného systému na svetový trh. Rytmus moderného života je natoľko rýchly, že veľa projektov zastarávajú prv než sa dokončí ich vývoj: jednoducho nedokážu držať krok s rýchlym rozvojom civilizácie. Preto výraz "držať krok s dobou" už nie je pokrokový, a to je dôvod, prečo sme sa rozhodli podporiť revolučné SkyWay technológie, ktoré ďaleko predbehli svoju dobu.

Prečo mám investovať do Sky way?

1.Výhodná investícia: nadobudnete uzavreté akcie spoločnosti Sky Way v startupovej fáze so zľavou/diskontom/ v súčasnej 13.etape až 50-65 násobku ich nominálnej hodnoty. Po vstupe spoločnosti na svetový trh získate kapitalizáciu určenú trhom na obchodnej burze.

2. Celoživotné dividendy. Z každého spoločnosťou realizovaného projektu budete mať zisk úmerný počtu Vašich podielov.

3. Duševné vlastníctvo. Obchodná skupina SkyWay má výhradné právo na technológie strunovej dopravy. Podľa hodnotenia nezávislých odborníkov, hodnota duševného vlastníctva spoločnosti Sky Way tvorí viac ako 400 miliárd USD.

4. Spoluvlastníctvo svetovej korporácie. Získaním podielov spoločnosti sa stávate spoluvlastníkom najväčšej svetovej dopravnej korporácie.

Načo potrebujeme investorov?

V priebehu 38 rokov bolo podniknutých niekoľko pokusov získať na financovanie projektu strunovej dopravy SkyWay 1-2 strategických partnerov, žiadny sa nevydaril.
V roku 2011 bola založená spoločnosť SkyWay pre uvedenie technológie strunovej dopravy SkyWay na svetový trh prostredníctvom mikrofinancovania (crowdinvestingu).
Aj malé príspevky obrovského množstva investorov sú účinným krokom k celkovému úspechu.
Vzájomná výhoda crowd investingu: spoločnosť SkyWay dostane príležitosť uviesť revolučné inovatívne technológie na svetový trh, nakoľko investori sa stanú spoluvlastníkmi týchto technológií a po ich uvedení na trh získajú dividendy vo všetkých etapách vývoja spoločnosti.

1. Investovanie prostriedkov
Financovanie jednotlivých vývojových etáp obchodnej skupiny SkyWay

2. Výstavba skúšobnej prevádzky
Výstavba predvádzacieho (testovacieho) úseku a certifikácia dopravy

3. Zisk
Zisk z realizácie projektov. Vyplatenie dividend

4. Vybavenie predobjednávok
Vybavenie predobjednávok na základe zmlúv o budúcej zmluveSkutočné príbehy o investovaní

V roku 2012 spoločnosť Oculus Rift zriadila na internete priestor pre crowdfunding s názvom Kickstarter, kde ponúkala okuliare virtuálnej reality. Vyzbierala 2 mil. USD iba za prísľub poskytnúť každému investorovi hotový výrobok. O 18 mesiacov neskôr, Facebook odkúpil spoločnosť Oculus za 2 miliardy USD.

V roku 1976 Steve Jobs, Steve Wozniak a Ron Wayne založili Apple Corporation. Dva týždne po založení spoločnosti Ron Wayne začal pochybovať o jej úspešnosti a predal svojich 10% akcií za 800 USD. Teraz tieto akcie majú hodnotu viac ako 50 miliárd USD.

V roku 1998, čo je relatívne nedávno, David Cheriton investoval 100.000 USD do spoločnosti Google – jednoducho povedané, vystavil šek na dvoch chlapcov, ruského emigranta Sergeja Brina a na Larryho Pagea. Momentálne stojí podiel Davida Cheritona v Googli miliardu USD.
Čo je potrebné  urobiť, aby sa technológia predala?

Na predaj technológie SkyWay treba vybudovať skúšobné úseky trate pre nákladnú, mestskú a vysokorýchlostnú dopravu, na ktorých sa uskutoční certifikácia, čím sa zabezpečí získanie zákaziek na realizáciu účelových projektov po celom svete.


Sky Way v sociálnych sieťach

Pozývame vás do našich skupín v sociálnych sieťach. Zverejňujeme tu najnovšie správy, informujeme užívateľov o akciách, organizujeme súťaže, kvízy a losovanie. Aktivita našich užívateľov v sociálnych sieťach stále rastie, pretože sa u nás denne registrujú nielen noví akcionári a investori, ale aj jednoducho zvedaví a kreatívni ľudia so záujmom o nové technológie a vynálezy.

Ak ste si doteraz nevytvorili účet, poponáhľajte sa – možno práve stihnete ďalšiu akciu, súťaž alebo losovanie!facebook Slovenskopng

 
Facebook eskopng
 
Twiterpng
 
Ashampoo_Snap_18 marca 2018_12h01m19s_004_png
 

Náš tím


Jevgenij Kudrjašov Riaditeľ Investičnej spoločnosti Sky Way Capital
František Solár Člen vedenia Sky Way Capital
Vladimír Maslov Člen vedenia Sky Way Capital
Ineta Andžane Členka vedenia Sky Way Capital
Irina Volkova Členka vedenia Sky Way Capital
Alexej Suchodojev Člen vedenia Sky Way Capital
Jekaterina Kartemyseva Konzultantka oddelenia technickej podpory
Pavel Manylov Vedúci oddelenia mediálnych zdrojov
Alexander Byba Vedúci technickej podpory ,moderátor chatov
Olesja Gorbunova Zamestnanec odelenia informačnej podpory
Lidia Čermašenceva Zamestnankyňa oddelenia informačnej podpory
Igor Byba Konzultant oddelenia technickej podpory
Igor Nikolajev Konzultant oddelenia technickej podpory
Eve Stenmann Vedúca oddelenia prekladov
Inga Volova Konzultantka oddelenia technickej podpory
Maxim Vydro Konzultant oddelenia informačnej podpory