Stručný zápis z webinára regionálnych kurátorov zo dňa 13.02.2018  

Stručný zápis z webinára regionálnych kurátorov zo dňa 13.02.2018

 

Irina Volková

Uskutočnili sa prvé Telemosty v tomto roku pre krajiny Nemecko, Rakúsko (8.2.2018), Belgicko, Holandsko (9.2.2018) a pre Slovensko a Česko (10.2.2018)

Nasledujúce Telemosty: 01.03.2018 pre Afriku, 02.03.2018 pre Vietnam, 03.03.2018 pre Indonéziu, 06.03.2018 pre Francúzko.

Je potrebné motivovať klientov v týchto krajinách, aby sa zúčastnili týchto konferencií.

Veľa otázok sa nazbieralo počas týchto telemostov, na ktoré klienti dostanú odpovede. Na Skype sa zriadil jeden účet“ Odpovede na otázky“ v ruštine „ Ответы на вопросы“ môžete tam zadávať Vaše otázky, alebo ich poslať p. Vladimírovi Maslovovi na email: vladimir@maslov.ee.

Za dva dni bolo viac ako 7.000 zhliadnutí týchto Telemostov, aj preto je potrebné opatrne uverejňovať niektoré informácie. Komunikovať s klientmi iba informácie z oficiálnych stránok spoločností.

Tieto Telemosty sú ako jedna z foriem informovania klientov, ale hlavná práca s klientmi a so štruktúrami je na nás, na lídroch (školenia, tréningy....)

Aj konferencie v jednotlivých krajinách budú pokračovať, pripravuje sa plán konferencií na prvý polrok 2018 ktorý budete mať uverejnené v osobných kabinetoch.

17. – 18.03.2018 sa uskutoční v Prahe, dvojdňový seminár, školenie, tréning pre regionálnych lídrov a Top Expertov zameraný na doplnenie si informácií o spoločnosti SWC a o holdingu, medzinárodné právne postavenie spoločností, aktuality, príprava systému tokenizácie a mnoho ďalšieho. Všetci regionálny lídri a Top Experti sú vítaní. Tento špeciálny seminár sa organizuje s cielom zvýšiť vedomostnú úroveň našich kľúčových partnerov.

Informácia bude uvedená v osobných kabinetoch klientov, poplatok bude okolo 25 – 30 EUR, nocľah a večeru hradí SWC. Presnejšie info ohľadne poplatku v priebehu nasledujúcich dvoch dní. Nocľah bude zabezpečený pre účastníkov, ktorí si zaplatia poplatok.

Biznis SW je náš spoločný biznis na dlhé roky, je potrebné sa takto k nemu stavať, v prvom rade podporiť spoločnosť, aby mohla dokončiť výstavbu ETP, aby mohla začať certifikáciu vysokorýchlostného systému a dopravu kontajnerov o čo je veľký záujem. Bez tohto sa nezačnú ani adresné projekty budovať. Vyžaduje si to naozaj aktívny prístup k podpore spoločnosti a nečakať čo sa bude diať o niekoľko mesiacov.

Manažment SWC má pred sebou úlohu, objasňovať aktuálnu situáciu, skvalitňovať svoju prácu smerom k štruktúram, zavádzať nové metódy školení a komunikácie a dávať nové možnosti motivácie pre členskú základňu, aby sme spoločne mohli dosahovať naše ciele.

 

Zapísal: Ing.František Solár                                                                     13.02.2018