Pre všetkých partnerov SKY WAY CAPITAL,ktorí používajú UPLINE

Výborné správy pre všetkých partnerov SKY WAY CAPITAL, ktorí používajú Upline ako nástroj pre rozširovanie svojho biznisu v partnerstve s nami!

V systéme Upline sa objavili nové funkcie a niekoľko spoločných zlepšení, urobených nato, aby sa zjednodušila vaša každodenná práca. Poďme sa v tom uistiť, skúmajúc najdôležitejšie z nich:

1. Časť Vzdelanie (školenie, výučba).

Teraz sa táto časť nachádza v bočnom menu, predstavuje plnohodnotnú učebnú pomôcku, ktorá krok za krokom hovorí, ako správne vybudovať obrovskú sieť - ako to robia najlepší MLM-mentori. Sú tu tuež podrobne ukázané hlavné kroky a etapy práce za pomoci Upline.

2. Obnovené Centrum podpory.

Ak u našich partnerov vzniknú nejaké otázky alebo ťažkosti s používaním Upline, tak teraz máte Centrum podpory vždy po ruke v ruštine a angličtine. Vďaka obnovenému dizajnu a možnosti dopĺňať presúvaním súborov ku správe Upline pomáha našim partnerom pracovať ešte komfortnejšie.

3. Nové funkcie a pohodlie Biznis manažéra.

To nie je len nový dizajn hlavných pracovných nástrojov, ktoré ich urobili funkčnejšími, no je to aj možnosť dopĺňania šablón správ, priloženia súborov k správam a nastavenie doručenia každodenných správ. Teraz sa stalo odosielanie správ jednoduchším a objavila sa možnosť podeliť sa o odkazy ešte rýchlejšie za pomoci sociálnych sietí, to znamená, že aj pracovať je omnoho pohodlnejšie.

Vyskúšajte nové funkcie nástroja Upline vo svojom osobnom kabinete!