Investície od 1.3.2018

Vážení priatelia,

Od 1. marca 2018 všetci naši partneri, ktorí investovali do projektu v období od 1. januára 2016 do 31. decembra 2017 majú možnosť získať nie viac ako jeden balík investičných podielov analogický (taký istý) už získanému balíku, za takých istých podmienok (s tým istým diskontom).

Danú ponuku môžu naši partneri využiť v osobnom kabinete SKY WAY CAPITAL iba raz.

Týmto krokom spoločnosť SWC sa chce poďakovať tým klientom, ktorí sa pripojili k spoločnosti v uvedenom časovom úseku a pomohli svojimi investíciami pokračovaniu a k úspešnému zavŕšeniu prvej časti certifikačného procesu technológie SW.

Ako na to?

1. V hornej lište v osobnom kabinete kliknete na Moje investície, potom kliknete na Moje splátky.

2.Dostanete sa na stránku kde máte aktuálnu otvorenú splátku/ky, ktoré splácate (ak momentálne máte otvorenú splátku/ky), a nájdete tam aj všetky vaše ukončené splátkové programy. Vyhľadajte tie pod ktorými vľavo máte nápis Zopakovať objednávku.

Takýchto splátkových programov s týmto nápisom sa Vám môže zobraziť viacej. Vyberte ten splátkový program, ktorý je pre Vás výhodnejší, a pod týmto splátkovým programom kliknite na zápis Zopakovať objednávku.

3. Po kliknutí na tento nápis sa Vám zobrazí otázka: Ste si istý, že chcete vystaviť novú splátku za rovnakých podmienok? Kliknite na ÁNO.

4. Po kliknutí na Áno sa Vám zobrazí príslušný investičný program s pôvodným diskontom, tu kliknete na Vybrať.

5. Po kliknutí na Vybrať sa Vám nový splátkový program zaradí na stránku Moje objednávky a potom urobíte prvú splátku.

Pozor neprenáhlite sa, takto si môžete obnoviť len jeden splátkový program z ponúknutých.

Ak sa Vám náhodou nezobrazili možnosti obnovenia spl. balíkov obráťte sa na technickú podporu v.maly@skyway.capital na pána Malého.

S pozdravom a veľa chute do investovania za výhodných podmienok.


Ing.František Solár