YouTube je zablokovaný, nech žije Vimeo kanál 

Pravdepodobne viete, že technológia SKY WAY sa od samotného začiatku stretáva s byrokratickými prekážkami rôzneho druhu určujú ako ľudí zaťažených na moc, tak aj zdanlivo slobodné od predsudkov zdroje. Nevyhol sa niečomu podobnému ani náš kanál YouTube. 16. decembra bolo zblokované naše oficiálne konto, no nám nie je cudzie vysporiadať sa s podobnými problémami a preto náš tím právnikov už chce dostať od zdroja vysvetlenie príčin blokovania a urobí všetko možné, aby ho opäť obnovil pre jeho ďalšiu nepretržitú prácu.

Avšak máme povinnosti najmä pred našimi partnermi a nemôžeme so založenými rukami čakať na nejaký verdikt. V tejto súvislosti sme sa pre vaše pohodlie rozhodli zriadiť a zaregistrovať náš kanál na Vimeo a s potešením sa s vami podelíme na odkaz: 

https://vimeo.com/user34629623

V súčasnosti aktívne pracujeme, aby sme vyložili hlavné videá, ktoré boli na pôvodnom zdroji a obnovili sme naše internetové zdroje na to, aby sme vám uľahčili vašu prácu a spoluprácu so SKY WAY CAPITAL.

Prinášame vám úprimné ospravedlnenie za prípadné nepríjemnosti spojené s blokovaním nášho kanálu a ďakujeme vám za pochopenie a podporu.

Spolu s vami dokáže SKY WAY urobiť viac! 
 
 

 TU NÁJDETE LINK NA YOUTUBE PRE VIDEÁ SKY WAY SLOVENSKO a ČESKO.